דיקור סיני לפוריות – טיפול בדיקור סיני ותזונה מותאמת לפוריות

דיקור סיני לפוריות מאפשר כיום לזוגות רבים לחוות את טיפולי הפוריות בדרך טבעית וקלה יותר.  סקרים שנעשו ביחידות ההפריה החוץ גופית בישראל, מצאו שמעל 40 אחוז מהמטופלות עושות במקביל לטיפולי ההפריה, טיפולים בדיקור סיני וזאת ללא ידיעת הרופאים המטפלים. אם כך נשאלת השאלה למה? טיפולי דיקור במקביל לטיפולי ההפריה מסייעים לגוף לתפקד בצורה טובה, מונעים תופעות לוואי מיותרות של ההורמונים כגון: כאבי ראש, מתח, עצבנות, גלי חום, נפיחות בבטן, כאבים אחרי השאיבה ועוד.

זוגות רבים מנסים תקופה ממושכת להיכנס להריון ללא הצלחה למרות שכל הבדיקות הרפואיות הן של הגבר והן של האישה תקינות, ברוב המקרים זוגות אלו מופנים לתהליך טיפולי קבוע מראש הכולל טיפולים באיקקלומין, הזרעה ולבסוף אם אין הצלחה טיפולי הפריה חוץ גופית.

טיפולי פוריות בשילוב עם דיקור סיני, מגבירים משמעותית את סיכויי הכניסה להריון הן באופן טבעי והן בטיפולי הזרעה וכיום יותר ויותר זוגות נוטים לשלב דיקור סיני עם טיפולי פוריות שהם עוברים וההצלחות לא מאחרות לבוא.

מקרה לדוגמא מהקליניקה

ענת בת 38 נשואה ואם לילד בן 3 שנולד בעקבות טיפול הפריה אחד שהצליח. מאז שבנה נולד ניסתה ענת להיכנס להריון נוסף באופן טבעי במשך שנתיים אך ללא הצלחה. לאחר שהתייאשה החליטה לחזור לטיפול הפריה חוץ גופית נוסף אצל הרופא שטיפל בה. במקרה, פגשה ענת חברה שטופלה אצלנו בקליניקה בהצלחה וקיבלה ממנה המלצה להגיע לטיפול.

ענת החליטה שאין לה מה להפסיד וקבעה פגישה בקליניקה. במהלך התשאול התברר שענת סובלת מקור תמידי, אין לה חשק מיני  ולהפך ציינה שאפילו מרגישה קרירות מינית ובעלה כבר העיר לה על זה. המחזורים שלה לוו בכאבים חזקים ומכווצים כנ"ל בזמן ביוץ, בתחילת הווסת הדם היה כהה ולווה בקרישי דם גדולים. האבחנה כבר הייתה ברורה יש קור ברחם שאינו מאפשר התפתחות של חיים ברחם מה שנקרא בשפת הרפואה הסינית "רחם קרה".

לאחר חודשיים של טיפול שכלל דיקור וצמחי מרפא הווסת אחרה לבוא ולהפתעתה הרבה של ענת בדיקת הריון ביתית הייתה חיובית, מאז ענת כבר ילדה בן בריא בשם גיא שכיום כבר בן 8 חודשים.

אז נכון לא בכל הטיפולים בדיקור סיני האבחנה היא כל כך חד משמעית וברורה ולא כל הטיפולים עובדים כל כך מהר כמו קסם אך אנו רואים את הכוח שיש לטיפולי דיקור סיני בטיפול בבעיות פוריות שונות ומגוונות.

מה זה דיקור סיני?

דיקור סיני הינה שיטת טיפול ברפואה סינית הפועלת בהצלחה רבה כטיפול לבעיות רבות ומגוונות כבר למעלה מ- 3500 שנה. על פי תפיסת הרפואה הסינית קיימת בגוף האדם מערכת ערוצי אנרגיה שנקראים מרדיאנים, לאורכם פזורות מאות נקודות דיקור. כל אחת מנקודות הדיקור משויכת אל איבר או משפיעות על איזור מסוים בגוף, החדרת מחט אל נקודה מסוימת על המרידיאן משפעלת את הנקודה. דיקור סיני מחזיר את ההרמוניה לגוף ויוצר סביבה אופטימלית שבה הגוף יכול לרפא את עצמו.

דיקור סיני לפוריות

התחומים המרכזיים בהם זוכים טיפולי דיקור סיני לתמיכה רחבה, הינם  תחום פוריות האישה ותחום פוריות הגבר. מחקרים שונים שנעשו בעולם מראים, כי דיקור סיני יכול לסייע בבעיות פוריות הקשורות בעיקר לבעיות תפקודיות כגון:

דיקור סיני מאפשר תפקוד טוב יותר של השחלות ולכן יצור איכותי יותר של ביציות.

דיקור סיני מאפשר טיפול טוב יותר בבעיות ביוץ.

הדיקור יוצר איזון הורמונאלי בגוף ובכך מאפשר יצירת זקיקים רבים יותר.

דיקור מאפשר הזרמת דם טובה יותר לרחם ובכך משפר את איכות ועובי רירית הרחם ומונע הפלה.

דיקור סיני מוריד תופעות לוואי של הטיפול ההורמונאלי כגון: גלי חום, עלייה במשקל והורדת מתחים אשר פוגעים בהצלחת הטיפול.

דיקור סיני מחזק את המערכת החיסונית.

דיקור סיני בשילוב עם צמחי מרפא מונעים התכווצויות של הרחם וומסייעים בהחזקת ההריון ומניעת הפלה.

דיקור סיני לפוריות, מחזק את  הרחם ומכין אותו לקליטה טובה יותר של העוברים.

דיקור וצמחי מרפא משפרים את כמות ואיכות הזרע (לגברים).

עוד נראה, כי דיקור סיני יכול לסייע בהפחתת לחצים, לצמצם תופעות לוואי שונות הכרוכות בטיפולי פוריות ולהגדיל את הסיכוי להריון בריא ומוצלח.

 למה לטפל בבעיות פוריות בקליניקת מעגלים

קליניקת מעגלים מתמחה בטיפולי פוריות משלימים לנשים וגברים, לצד טיפולים ממוקדים בבעיות גניקולוגית נשים.
טיפולי הקליניקה משלבים מגוון טכניקות ושיטות ברפואה סינית לאיזון הורמונאלי, רגשי ופיזיולוגי, בשיטה הוליסטית הכוללת דיקור סיני, פורמולות אפקטיביות של צמחי מרפא, הכוונה לתזונה טבעית ותרגולות להפחתה ושחרור לחצים בעזרת טאי צ'י, צ'י קונג, מדיטציה ועוד.

הקליניקה נותנת מענה מקיף, תומך, ממוקד וניסיון עשיר בטיפולי פוריות הן בשילוב עם הפריה חוץ גופית(הפרית מבחנה,IVF) והן כטיפול בפני עצמו.
הניסיון המקצועי הרב שיש לנו בטיפולי פוריות מאפשר לנו למקד את האבחנה ולתת טיפול יעיל בניסיונות הכניסה להריון.

שילוב של דיקור, צמחי מרפא ושינויי תזונה, בטיפולי IVF מכפיל את הסיכויים לכניסה להריון.

במקרים של חסימת חצוצרות מלאה המאובחנת בצילום רחם או בבדיקת הידרוסונוגרפיה הטיפול הנ"ל אינו יעיל ויש לשלבו עם IVF .

למידע נוסף ותיאום תור צרו איתנו קשר >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: