FSH גבוה – טיפול ב – דיקור סיני ל FSH גבוה

אחוז גבוה מהמטופלות שמגיעות אלינו לקליניקה סובלות מרמות גבוהות של FSH, הטיפול ברמות FSH גבוה ברפואה סינית מהווה לא פעם אתגר למטפל כיוון שרבות מהמטופלות מגיעות כאשר הן כבר מיואשות וחרדות, הרפואה כבר ויתרה עליהן והפתרון היחיד שנותר להן הוא לפנות לתרומת ביצית. דיקור סיני ל – FSH גבוה כחלק משמעותי בטיפול יכול לעזור גם לך.

סיפורי הצלחה ב FSH גבוה. דיקור סיני ל FSH גבוה. דיקור סיני להריון – סיפור מקרה שפורסם בעיתון לאישה

אין אנו מציעים פיתרון קסם והמטופלת צריכה לעבוד איתנו יד ביד בכדי להגיע לתוצאה הרצויה ולהיכנס להריון. זה לא קל להגיע לטיפול ולשמוע שאין פתרון קסם, כדי להוריד את רמות ה FSH יש לעשות שינוי תזונתי ולהגיע לטיפולי דיקור שבועיים, הסבלנות כבר מזמן נעלמה ואיתה גם האמונה שמשהו באמת יכול לעזור.

FSH גבוה סיפורי הצלחה

FSH  הינו הורמון המעודד התפתחות זקיקים בשחלות. FSH מיוצר בהיפופיזה ורמתו עולה כתגובה לרמה נמוכה של הורמון האינהבין(הורמון המופרש באופן קבוע מהשחלה). במצבים בהם השחלה לא מתפקדת, רמתו של הורמון האינהבין יורדת, רמה נמוכה מדי נותנת איתות להיפופיזה שיש בעיה בייצור הזקיקים בשחלות וההיפופיזה בתגובה מעלה את רמות ה- FSH  בכדי להסדיר תפקוד זה.

רמות FSH תקינות נעות בין 2-10 יחידות בינלאומיות, רמה נמוכה מדי מעידה על חוסר תפקוד של בלוטת יותרת המוח בעיה הניתנת לטיפול על ידי טיפול הורמונאלי פשוט כגון גונדוטרופינים(גונל F , פיוריגון, מנוגון, אלו בעצם הורמונים המורכבים מ – FSH.

רמת FSH גבוהה מ-20 יחידות מעידה על בעיה בתפקוד השחלות, במצב זה איכות הביציות בשחלה ירודות, האישה תתקשה להיכנס להריון מביציותה שלה ויתכן ותזדקק לתרומת ביצית.  שימוש מוגבר בגונדוטרופינים לא יפתור את הבעיה <strong>ובעיני הרפואה הסינית יכול אף להחמירה (על כך נדון בהמשך).
חוסר תגובה שחלתית שכיח בנשים בגילאים של 38 ומעלה אך יכול להתרחש בכל גיל, מאוד אופייני לראות עלייה קיצונית מאוד ברמות ה- FSH עד לרמות של מעל 100.

בנשים שהגיעו לגיל המעבר, ישנה ירידה ברמות האסטרוגן וירידה בעובי רירית הרחם, מה שגורם  לתופעות הידועות של גיל המעבר כגון: גלי חום, הזעות לילה, עצבנות, עייפות, דיכאון, יובש וגינאלי, שינויים קיצוניים במצבי הרוח, ירידה בהפרשה הפורייה ועוד.
ברפואה הקונבנציונאלית אין טיפול מוכח למצב זה של FSH גבוה. כיום, נוטים מספר רופאים בארץ להמליץ על הורמון ה- DHEA אשר נמכר בארצות הברית כתרופה ללא מרשם. זהו הורמון המהווה חומר גלם לייצור הורמונים אנדרוגניים (זכריים ) כגון טסטוסטרון והורמונים נקביים כגון אסטרוגן. מטרתו לשפר את התגובה השחלתית ולסייע ביצירת זקיקים רבים יותר.

עדויות בודדות של נשים בארצות הברית שלקחו את ה- DHEA על דעת עצמן, הראו שיפור במספר הזקיקים שנוצרו אך טרם נעשה מחקר מסודר בנושא, המוכיח את יעילותו בהורדת ה- FSH ושיפור כמות ואיכות הזקיקים.

FSH גבוה – למה לפנות לטיפול ברפואה סינית?

במצבים של FSH גבוה לרפואה הסינית יש פתרונות טבעיים שמסייעים לשפר את התפקוד השחלתי ולהוריד את רמות ה- FSH לרמה תקינה בין (2-10) יחידות.

הטיפול ברפואה הסינית משלב צמחי מרפא יחד עם דיקור והנחיות תזונתיות, טיפול משולב זה משפר את רמות ה- FSH ב- 90% מהמקרים.
צמחי המרפא מותאמים אישית לכל מטופלת, עוזרים בשיקום ההורמונאלי של הורמון האינהבין  והאסטרוגן ובכך מעלים את התגובה השחלתית, מעלים את מספר הזקיקים המגויסים הן באופן טבעי והן בטיפולים הורמונאליים ובכך מורידים את ה- FSH.

הדיקור עובד במקביל על כל הציר ההורמונאלי של היפופיזה שחלות, משפר את סירקולצית הדם לרחם ולשחלות ומסייע ביצירת זקיקים רבים יותר .

הטיפול במצבים של FSH גבוה אינו קל ולעיתים אף מתיש, אנו בקליניקה טיפלנו במקרים רבים של FSH גבוה בהם הרופאים כבר התייאשו והמליצו על תרומת ביצית והיום נשים אלו מחזיקות ילד מביציותהן שלהן. ניקח לדוגמא את המקרה של עדי בחורה בת 28 שהגיעה עם רמות  FSH-30 ובמשך 3 שנים כל הטיפולים שעשתה נכשלו, עברה מעל 6 מחזורי טיפול בהפריה חוץ גופית כאשר באף אחד מהם לא הצליחו לבצע שאיבה של ביצית. ציטוט" אני רוצה שלפחות יצליחו לשאוב פעם אחת ביצית כדי שאוכל להרגיש אישה".הפרופסור המטפל ורופאים נוספים מהשורה הראשונה שנתנו את חוות דעתם, המליצו המלצה גורפת על תרומת ביצית. גם משפחתה של עדי כולל בעלה לחצו ללכת לתרומת ביצית. בעקבות הטיפולים המשולבים שכללו דיקור על בסיס שבועי במשך 5 חודשים בנוסף לפורמולת צמחים ושינויים תזונתיים, הצליחו סוף סוף לשאוב ביצית בודדת שהופרתה וכיום עדי מחזיקה בן בריא שנולד בניתוח קיסרי בתאריך 9.11.10

אנו משתמשים במספר דרכים שהוכחו מחקרית כמשפרים את הצלחת הטיפולים כאשר המטרה הינה השגת הריון בזמן הקצר ביותר ושימורו במינימום תופעות לוואי.

למה קליניקת מעגלים?

קליניקת מעגלים מתמחה בטיפולי פוריות משלימים לנשים וגברים, לצד טיפולים ממוקדים בבעיות גניקולוגית נשים. טיפולי הקליניקה משלבים מגוון טכניקות ושיטות ברפואה סינית לאיזון הורמונאלי, רגשי ופיזיולוגי, בשיטה הוליסטית הכוללת דיקור סיני, פורמולות אפקטיביות של צמחי מרפא, הכוונה לתזונה טבעית ותרגולות להפחתה ושחרור לחצים בעזרת טאי צ'י, צ'י קונג, מדיטציה ועוד.

הקליניקה נותנת מענה מקיף, תומך, ממוקד וניסיון עשיר בטיפולי פוריות הן בשילוב עם הפריה חוץ גופית(הפרית מבחנה,IVF) והן כטיפול בפני עצמו, על מנת שנוכל למקסם את סיכויי ההצלחה.

fsh גבוה ניתן לטיפול טבעי ויעיל באחוזים גבוהים – דיקור סיני בקליניקת מעגלים. הקליניקה מתמחה בבריאות האישה, פוריות האישה והגבר ובטיפול בבעיית FSH גבוה הנפוצה כל כך, כבר מעל 20 שנה. צפי בסרטוני מטופלות שהחליטו לשתף ולעזור לנשים אחרות ולשתף את המקרה האישי שלהן. הניסיון העשיר שלנו בטיפול בנשים ואחוזי ההצלחה הגבוהים מאפשר לנו לתת לך את הטיפול היעיל והמקצועי ביותר. הטיפול מתמקד בתשאול מקיף, ניתוח המקרה האישי שלך, דיקור סיני ל- FSH גבוה בשילוב התייחסות מעמיקה לנושא התזונה ואורח החיים וליווי אישי לכל אורח הדרך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: