קצת עלינו

את הקליניקה מנהלים מזה 12 שנים מר קורן אליהו, ומר שרון אלישע, מומחים לרפואה סינית בתחום הפריון וגניקולוגית האישה, עם מוניטין מוכח של הצלחות מרובות. במסגרת עבודתנו בקליניקה הפרטית ובנוסף בשילוב עם היחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי הלל יפה במשך שש שנים, צברנו נסיון רב והעשרנו את הידע המקצועי של הצוות הרפואי ומטופלות המחלקה במגוון הרצאות והדרכות בתחום פוריות הגבר והאישה.

הקליניקה מתמחה  בשילוב רפואה סינית בתחום פוריות האישה במקרים כגון: חוסר פריון בלתי מוסבר, הפלה , הפלות חוזרות , שילוב רפואה סינית בטיפולי הזרעה, שילוב רפואה סינית בטיפולי הפריה חוץ גופית, שחלות פוליציסטיות , אנדומטריוזיס ,FSH  גבוה . בתחום פוריות הגבר במקרים של  בעיות זרע כגון: מורפולוגיה , תנועתיות זרע לא טובה , וריקוצלה , ריכוז תאי זרע נמוך ועוד.

"חרטנו על דגלנו לנסות ולסייע ככל  האפשר לאותם נשים וזוגות הסובלים מבעיות פוריות ונמצאים במהלך הטיפולים או לפני ולפיכך מנסים להגדיל את סיכויי ההצלחה בשימוש במספר דרכים שהוכחו מחקרית כמשפרים את הצלחת הטיפולים.  אנו שמחים שבמהלך השנים שהקליניקה קיימת הצלחנו לעזור לאלפי זוגות להביא לעולם את משאת נפשם ולהפוך למשפחה מאושרת" קורן ושרון.

שרון אלישע

שרון אלישע מומחה דיקור סיני לפוריות

שרון אלישע מומחה דיקור סיני לפוריות

LIc AC&Herbs

מומחה לטיפול בבעיות פריון נשים וגברים . בוגר מכללת מדיסין במגמת דיקור וצמחי מרפא בוגר מכללת מדיסין למטפל בכיר בטווינא.התמחה בדיקור בכללית משלימה  התמחה בבית החולים שבסין Cheng du University Of TCM בתחום הגניקולוגיה במחלקת פריון נשים תחת הנחייתה של פרופסור  Xie ping  ובמחלקת פריון גברים.

מטפל בשיטת Stems & branches מעל 6 שנים.

טיפל ביחידה להפריה חוץ גופית (IVF)  במרכז הרפואי הלל יפה במשך 6 שנים.

קורן אליהו

קורן אליהו מומחה דיקור סיני

קורן אליהו מומחה דיקור סיני ופוריות

LIc AC&Herbs

מומחה לטיפול בבעיות פריון נשים וגברים . בוגר מכללת מדיסין במגמת דיקור וצמחי מרפא התמחה בדיקור בכללית משלימה תחת הנחייתו של רון סמרה . התמחה בבית החולים   שבסין Chengdu University Of TCM בתחום הגניקולוגיה במחלקת פריון נשים תחת הנחייתה של פרופסור  Xie ping ובמחלקת פריון גברים תחת הנחיתו של פרופסור Zhang מרצה לצמחי מרפא בקולג 'לרפואה משלימה .

טיפל ביחידה להפריה חוץ גופית(IVF)  במרכז הרפואי הלל יפה במשך 6 שנים.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת:

קליניקת מעגלים, מרכז גירון, רחוב ז'בוטינסקי 5, רעננה.

קורן אליהו –  054-4399910

שרון אלישע 050-9344908

אימייל: info@maagalim-clinic.co.il

לחצו להתקשרות מהסלולר או שלחו פרטים בטופס צור קשר