עיתון "לאישה" פירסם את סיפורה של עדנה קל, שהגיעה לקליניקת מעגלים עם FSH גבוה ועברה סידרה של טיפולי דיקור בשילוב עם טיפול IVF.

הגינקולוג יעץ לעדנה קל לוותר על הריון או לקבל תרומת ביצית בגלל תת פעילות של השחלות, אבל במקום להרים ידיים היא נעזרה ברפואה הסינית.

מי אני: עדנה קל ,37, עוסקת בביטוח חיים , נשואה ואם ל-3 בנות (12, 9 , ושנה) תושבת רמת גן.

לא הצלחתי להרות: בעבר נכנסתי פעמיים להריון טבעי , ובקלות. כשהייתי בת 33 החלטנו להביא לעולם ילד נוסף , ניסינו בדרך הטבעית אבל ההריון לא הגיע, פניתי לרופא פוריות , עברתי בדיקות והבעיה לא אותרה. עברתי ארבעה טיפולי הזרעה שלא נקלטו ולאחריהם שני מחזורי טיפול הורמונאלי לקראת הפריה חוץ גופית. בכל אחד מנסיונות השאיבה לקראת ההפריה הזקיקים היו ריקים. לא נמצאו ביציות ולא היה מה לשאוב.

איך אותרה הבעיה: עברתי בדיקת פרופיל הורמונאלי  , שהראתה שהורמון Fsh (המעיד על רמת הפעילות השחלתית) היה בערכים גבוהים מאוד, מה שאומר שהפעילות השחלתית שלי שואפת לאפס. הרופא שטיפל בי אז קרא לי לשיחה ואמר: "את יכולה לקבל תרומת ביצית או לוותר" , והוסיף "יש לך שתי בנות עזבי את זה ופשוט תהני עם בעלך" אבל הכמיהה העזה לילד לא נתנה לי מנוח.

לא רציתי לוותר:הגעתי לפרופ' שוקי דור ,טופלתי הורמונאלית וכבר נקבע לי תור לשאיבת ביציות. במקביל חיפשתי באינטרנט חומר בנושא Fsh גבוה, והגעתי לאתר של קליניקת מעגלים ברעננה. קודם לכן מעולם לא פניתי לרפואה משלימה, תמיד דבקתי ברפואה הקונבנציונאלית  , אבל הפעם החלטתי שאין לי מה להפסיד. שוחחתי עם קורן אליהו מטפל סיני בקליניקה , הדגשתי בפניו שיש לי Fsh  גבוה והוא אמר" הכל אפשרי, תבואי".

איך טופלת : עברתי טיפולים חד שבועיים אצל קורן שבנוסף לדיקור סיני לפוריות נתן לי צמחי מרפא , הוראות לתזונה מאוזנת , ספורט והימנעות מקפאין , הכל על מנת לאזן את הגוף ולהוריד את רמות FSH  גבוה. אחרי כחודש עברתי שאיבה ונמצאה ביצית אחת שלא הייתה ראוייה להפרייה ולהחזרה לרחם, אבל התעודדתי כי בכל זאת נמצאה ביצית . אחרי חודשיים נוספים של טיפול עברתי שאיבה נוספת ובה נמצאה ביצית אחת בשחלה הימנית , שבה לא נמצאה קודם לכן אף ביצית, בבדיקת פרופיל הורמונאלי  התברר שרמת ה- Fsh ירדה משמעותית.

ואז זה קרה: במעבדה בוצעה הפרייה חוץ גופית , אחרי יומיים קיבלתי טלפון להגיע לבית החולים כדי לעבור תהליך להחזרת הביצית המופרית אל הרחם. לא האמנתי , הייתי במתח נורא. 12 ימים אחרי הההחזרה התבקשתי לעשות בדיקת דם והתבשרתי שהתשובה חיובית – שלש שנים אחרי שהתחלתי בתהליך הצלחתי להכנס להריון. במהלך חודשי ההריון היו לי חרדות שמא הוא לא יחזיק והמשכתי את טיפולי הדיקור.

מי נולדה: ענבר נולדה במרץ 2011 הייתה לי כיף של לידה , אגב מאז ועד היום רמות ה- FSH גבוה התאזנו והם נמצאות ברמות התקינות.

לכתבה המקורית לחץ על הקישור או על התמונה

FSH גבוה- למה לפנות לטיפול ברפואה סינית?

במצבים של FSH גבוה לרפואה הסינית יש פתרונות טבעיים שמסייעים לשפר את התפקוד השחלתי ולהוריד את רמות ה- FSH   לרמה תקינה  בין (2-10) יחידות.
הטיפול ברפואה הסינית משלב צמחי מרפא יחד עם דיקור והנחיות תזונתיות , טיפול משולב זה משפר את רמות ה- FSH ב- 90% מהמקרים.
צמחי המרפא מותאמים אישית לכל מטופלת , עוזרים בשיקום ההורמונאלי של הורמון האינהבין  והאסטרוגן ובכך מעלים את התגובה השחלתית , מעלים את מספר הזקיקים המגויסים הן באופן טבעי והן בטיפולים הורמונאליים ובכך מורידים את ה- FSH .
הדיקור עובד במקביל על כל הציר ההורמונאלי של היפופיזה שחלות , משפר את סרקולצית הדם לרחם ולשחלות ובכך מסייע ביצירת זקיקים רבים יותר .

אינדקס פוריות האישה

חיזוק הפריה חוץ גופית IVF עם דיקור סיני ותזונה מותאמת

הפריה חוץ גופית עם דיקור סיני
מיקרומניפולציה (ICSI)
הפרייה חוץ גופית
אפקט דיקור סיני על שיעור ההיריון בטיפולי IVF
השפעת דיקור סיני על טיפולי IVF/ICSI השפעת-דיקור-סיני-על-ivf
דיקור סיני ו- IVF

החזרת עוברים – שיפור וחיזוק הרחם לקראת החזרת עוברים והקלטות עוברים ברחם

החזרת עוברים מוקפאים
דיקור סיני לשיפור השתרשות עוברים ברחם
טיפול בדיקור סיני ביום החזרת עוברים
איכות עוברים ותהליך שאיבת הבציות
דיקור סיני לשיפור איכות עוברים
דיקור סיני ותרומת ביצית

שיפור וחיזוק איכות ביציות

שיפור איכות ביציות ירודה בעזרת דיקור סיני ותזונה נכונה

אנדומטריוזיס

אנדומטריוזיס וחוסר פוריות
דיקור סיני לפוריות – אנדומטריוזיס
דימום בין מחזורים אנדומטריוזיס ובעיות פוריות. ( מאמר מגניקולוגיה).

כתבות וסרטונים
סרטוני מטופלות טיפולי פוריות
המלצות ומכתבי תודה על טיפולי פוריות
כתבות בעיתונות על טיפולי פוריות בקליניקת מעגלים

לחצו להתקשרות מהסלולר או שלחו פרטים בטופס צור קשר

טיפולי דיקור סיני לפוריות – בעיות כניסה להריון – הטיפול כולל תזונה מותאמת וצמחי מרפא.

 קליניקת מעגלים – רחוב ז'בוטינסקי 5 רעננה